Więc zacznę od tego co znaczy słowo "upiorne". Chodzi mi o robienie oryginalnych metamorfoz, np. wampirów, czarownic itd
Nie chodzi mi o to by cały stardoll zmienił się w świat z filmu o Halloween. Nie jestem też emo! Zakładając tego bloga chciałam pokazać ludziom, że warto być oryginalnym, że fajnie pośmiać się z samego siebie widząc swoją straszną metamorfozę.
Myślę, że blog wam się spodoba......
kicia963
środa, 2 czerwca 2010
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz